Til toppen

Ansatte


Salgsavdeling:


Jan Terje Bjelland

JAN TERJE BJELLAND
Daglig leder

Tlf.: 952 83 717
jan.terje@lyskomponenter.no

PREBEN FISCHER HANSEN

PREBEN FISCHER HANSEN
Salg: Oslo, Akershus, Buskerud, Hedmark og Oppland

Tlf.: 957 51 010
preben@lyskomponenter.no

Bent Magnar Kalsnes

BENT MAGNAR KALSNES
Salg: Agder, Rogaland, Hordaland, Møre og Romsdal

Tlf.: 948 97 290
bmk@lyskomponenter.no

Ali Nayef

ALI NAYEF
Salg: Aust- og Vest-Agder

Tlf.: 411 44 316
ali@lyskomponenter.no

Kenneth

KENNETH STEEN LARSEN
Salg: Telemark og Vestfold

Tlf.: 911 65 274
kenneth@lyskomponenter.no

Heine

HEINE MUNTHE EIK
Salg

Tlf.: 913 95 493
heine@lyskomponenter.no


For andre regioner, kontakt vårt kundesenter: Tlf.: 38 00 36 36 // e-post: salg@lyskomponenter.no


Kundesenter/salg:


Jostein Drøsdal

JOSTEIN DRØSDAL

Tlf.: 38 00 36 36
Direkte: 919 04 552
jostein@lyskomponenter.no
salg@lyskomponenter.no

Arild Thomassen

ARILD THOMASSEN

Tlf.: 38 00 36 36
Direkte: 958 93 153
arild@lyskomponenter.no
salg@lyskomponenter.no

Monica

MONICA HESTENES

Tlf.: 38 00 36 36
Direkte: 922 67 042
monica@lyskomponenter.no
salg@lyskomponenter.no


Prosjektavdeling:


Trond Nilsen

TROND NILSEN
Leder, prosjektavdeling
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 934 68 411
trond@lyskomponenter.no

Astrid Brodersen

ASTRID BRODERSEN
Produktansvarlig
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 940 07 499
astrid@lyskomponenter.no

Ole Petter Thorkildsen

OLE PETTER THORKILDSEN
Produktansvarlig
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 919 06 434
ole.petter@lyskomponenter.no

Aril Bergmann

ARIL BERGMANN
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 974 10 494
aril@lyskomponenter.no

Anders Heien

ANDERS HEIEN
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 919 03 124
anders@lyskomponenter.no

Espen Pedersen

ESPEN PEDERSEN
Lysplanlegger/salg

Tlf.: 919 05 898
espen@lyskomponenter.no

Torbjørn Vatnehol

TORBJØRN VATNEHOL
Lysplanlegger/salg

Tlf.: 919 05 224
torbjorn@lyskomponenter.no

 
 

Innkjøp og marked:


Eva H. Lie

EVA HAAKONSETH LIE
Innkjøp

Tlf.: 911 07 426
eva@lyskomponenter.no

Janne S Hårtveit

JANNE S. HÅRTVEIT
Marked

Tlf.: 901 40 607
janne@lyskomponenter.no

 

Lager/ekspedisjon:


Bjarne Kiledal

BJARNE KILEDAL

Tlf.: 919 06 385
bjarne@lyskomponenter.no

Gisle Knutsen

GISLE KNUTSEN

Tlf.: 919 03 962
gisle@lyskomponenter.no

Reidar Ruud Johnsen

REIDAR RUUD JOHNSEN

Tlf.: 919 02 084
reidar@lyskomponenter.no

TT

TSVETELIN STEFANOV TAKEV

Tlf.: 919 03 241
tt@lyskomponenter.no

 
 

Administrasjon:


Ellen

ELLEN MEHLE

Tlf.: 970 95 499
ellen@lyskomponenter.no

Trine

TRINE DYBESLAND

Tlf.: 919 01 949
trine@lyskomponenter.no