Til toppen

Ansatte


Salgsavdeling:


Jan Terje Bjelland

JAN TERJE BJELLAND
Daglig leder

Tlf.: 952 83 717
jan.terje@lyskomponenter.no

PREBEN FISCHER HANSEN

PREBEN FISCHER HANSEN
Salg: Oslo og Viken

Tlf.: 957 51 010
preben@lyskomponenter.no

Kenneth

KENNETH STEEN LARSEN
Salg: Vestfold og Telemark

Tlf.: 911 65 274
kenneth@lyskomponenter.no

Thomas Holm

THOMAS HOLM
Salg: Agder

Tlf.: 921 50 180
thomas.holm@lyskomponenter.no

Bent Magnar Kalsnes

BENT MAGNAR KALSNES
Salg: Rogaland og Vestland

Tlf.: 948 97 290
bmk@lyskomponenter.no

Espen Davidsen

ESPEN DAVIDSEN
Salg: Vestland

Tlf.: 488 41 555
espen.davidsen@lyskomponenter.no

Arve

ARVE SLOMMERUD
Salg: Trøndelag

Tlf.: 982 15 194
arve@lyskomponenter.no

Heine

HEINE MUNTHE EIK
Salg: Nordland, Troms og Finnmark

Tlf.: 913 95 493
heine@lyskomponenter.no

 

For andre regioner, kontakt vårt kundesenter: Tlf.: 38 00 36 36 // e-post: salg@lyskomponenter.no


Kundesenter/salg:


Jostein Drøsdal

JOSTEIN DRØSDAL

Tlf.: 38 00 36 36
Direkte: 919 04 552
jostein@lyskomponenter.no
salg@lyskomponenter.no

Arild Thomassen

ARILD THOMASSEN

Tlf.: 38 00 36 36
Direkte: 958 93 153
arild@lyskomponenter.no
salg@lyskomponenter.no

 

Prosjektavdeling:


Trond Nilsen

TROND NILSEN
Leder, prosjektavdeling
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 934 68 411
trond@lyskomponenter.no

Ole Petter Thorkildsen

OLE PETTER THORKILDSEN
Produktansvarlig
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 919 06 434
ole.petter@lyskomponenter.no

Astrid Brodersen

ASTRID BRODERSEN
Produktansvarlig
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 940 07 499
astrid@lyskomponenter.no

Anders Heien

ANDERS HEIEN
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 919 03 124
anders@lyskomponenter.no

Cathrine Tufteland

CATHRINE TUFTELAND
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 959 82 333
cathrine@lyskomponenter.no

THOMAS HALLANDVIK
Lysplanlegger/prosjektleder

Tlf.: 919 20 371
thomas@lyskomponenter.no

Torbjørn Vatnehol

TORBJØRN VATNEHOL
Lysplanlegger/salg

Tlf.: 919 05 224
torbjorn@lyskomponenter.no

Espen Pedersen

ESPEN ØKLAND
Lysplanlegger/salg

Tlf.: 919 05 898
espen@lyskomponenter.no

Monica

MONICA HESTENES
Lysplanlegger/salg

Tlf.: 922 67 042
monica@lyskomponenter.no


Innkjøp og marked:


Øystein Aslaksen

ØYSTEIN ASLAKSEN
Innkjøps- og logistikkansvarlig

Tlf.: 928 90 973
oystein@lyskomponenter.no

Trude Alvestad Svela

TRUDE A. SVELA
Innkjøp

Tlf.: 919 22 580
trude@lyskomponenter.no

Janne S Hårtveit

JANNE S. HÅRTVEIT
Marked

Tlf.: 901 40 607
janne@lyskomponenter.no


Lager/ekspedisjon:


Bjarne Kiledal

BJARNE KILEDAL

Tlf.: 919 06 385
bjarne@lyskomponenter.no

Gisle Knutsen

GISLE KNUTSEN

Tlf.: 919 03 962
gisle@lyskomponenter.no

Reidar Ruud Johnsen

REIDAR RUUD JOHNSEN

Tlf.: 919 02 084
reidar@lyskomponenter.no

TT

TSVETELIN STEFANOV TAKEV

Tlf.: 919 03 241
tt@lyskomponenter.no

EMIL JACOBSEN

Tlf.: 919 07 433
emil@lyskomponenter.no

 

Administrasjon:


Ellen

ELLEN MEHLE

Tlf.: 970 95 499
ellen@lyskomponenter.no

Trine

TRINE DYBESLAND

Tlf.: 919 01 949
trine@lyskomponenter.no

Eva H. Lie

EVA HAAKONSETH LIE

Tlf.: 911 07 426
eva@lyskomponenter.no